Jako kameníci si poradíme

Výroba nových pomníků

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, proto s Vámi při výběru pomníku probereme různé možnosti a varianty. Od správného materiálu, přes tvary nápisových desek, tvary a barvy písma až k finálním doplňkům.

rekonstrukce

Jako jedna z mála firem v české republice provádíme všechny rekonstrukce postupem, který jsme za léta dovedli k dokonalosti. Nejde o pouhé broušení jako ve většině kamenictví, ale jde o sérii několika postupů broušení, tmelení, leštění a výslednou impregnaci nanotechnologií, díky níž rekonstrukce vydrží dlouhá léta.

3D vizualizace

Ke každé cenové nabídce na nový pomník Vám

vytváříme 3D návrh pro Vaši úplnou představu

a pro doladění i těch nejmenších detailů

Škrábaní do kamene

Naší velkou předností za poslední roky je ruční škrábání do kamene. Kytky, stromy, srdce, ruce, cokoli si budete přát a cokoli je Vám blízké, pro Vás navrhneme nebo s výběrem jakkoli pomůžeme.

Prodej náhrobních doplňků

Disponujeme celou řadou náhrobních doplňků, jako jsou lucerny, lampy, vázy, mísy a další. Na výběr máme i různé materiály jako kámen, sklo, nerez, pryskyřice a další.

Písmo - sekání a obnova

Nabízíme přípisy písma jak tryskaného tak ručně sekaného, stejně tak obnovy písma na všech druzích kamenů v nejrůznějších barvách. Sekáme i tryskáme ornamenty na Vaše přání (růže, ratolest, kalich, kříže, atd.)

Mobilní tryskání

Tryskáním neboli pískováním lze ze starých povrchů udělat povrchy zcela nové. Pískovat lze zdiva, sochy, památníky i pomníky, cihlové i kamenné zdi atd.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám.

Michaela Tylová

+420 773 466 718 kamil-bula@seznam.cz